PeraVir preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętów 75g
19.58 zł
Opis towaru:
GALERIA
Kliknij aby powiększyć
Ogólne właściwości
Preparat na bazie aktywnego tlenu do mycia i dezynfekcji powierzchni. Roztwór o stężeniu 0,25 % i 0,5 % jest przeznaczony do dezynfekcji czystych powierzchni. Roztwór o stężeniu 0,75 % może być stosowany do powierzchni zanieczyszczonych substancjami organicznymi:
szczególnie przydatny do dezynfekcji powierzchni i sprzętów w pomieszczeniach septycznych oraz o najwyższych wymaganiach higienicznych,
.działa biobójczo na bakterie (łącznie z prątkami gruźlicy), wirusy i grzyby chorobotwórcze nawet przy obciążeniu substancjami organicznymi,
posiada dobre właściwości myjące,
zawiera czynniki hamujące korozję,
ulega biodegradacji.
Dane fizykochemiczne
PeraVir jest preparatem wieloskładnikowym, ma postać białego proszku. Oprócz substancji biobójczych preparat zawiera stabi- lizatory, inhibitory korozji, bufory, substancje powierzchniowo czynne. Po rozpuszczeniu w wodzie wydziela się aktywny tlen przy pH około 8.
Pełny zakres działania dezynfekcyjnego
B -bakteriobójczy
Tbcprątko bójczy
Vwirusobujczy
FGrzybobójczy
Dezynfekuje w 15 minut
Posiada właściwości myjące
Zawiera inhibitory korozji
Nie zawiera aldehydów, chloru, fenoli i czwartorzędowych związków amoniowych
PeraVir zaleca się stosować zwłaszcza w:
szpitalach zakaźnych
szpitalach gruźlicy i chorób płuc
oddziałach septycznych
pokojach zabiegowych
blokach operacyjnych
oddziałach transplantologii
oddziałach rehabilitacji
oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest eliminacja, z powierzchni czystych lub zanieczyszczonych substancjami organicznymi, wiru-sów, grzybów oraz bakterii z prątkami gruźlicy włącznie.
Preparat może być stosowany zarówno do odkażania powierzchni (podłogi, ściany, meble, urządzenia) jak i dezynfekcji drobnych sprzętów. Uwaga: Nie zaleca się stosowania do dezynfekcji przedmiotów wykonanych z miedzi i mosiądzu!